image
image
image
image
image
image
image

Oyunlarımız

image
(5)

Tabu Anlat Bakalım

Aile ve arkadaş gruplarında dünyanın en çok oynanan Kelime oyunu ünvanına sahip Tabu Anlat Bakalım oyunundan herkese merhaba! Eğlenceli vakit geçirmek, kelime haznenizi genişletmek ve rakiplerinizle kıyasıya yarışmak için oynayabileceğiniz süper bir takım oyunu. Hemen takım arkadaşını seç rakiplerinle yarışmaya başla. Cümlelerini kurarken dikkat et yasaklı kelimeleri kullanma.

Devamını Oku
image
image
(5)

Match And Score : Eşleme Oyunu

Şekerleri eşleştirmekten bıktınız mı? Dünyanın en çok oynanan top eşleştirme oyunu en eğlenceli hali ile Match and Score tam size göre! Yüzlerce bölüm, birbirinen farklı oyun konseptleri ile size sürekli farklı oyun hissiyatı yaşatacak bir 3'lü eşleme oyunu.

Devamını Oku
image
image
(5)

Egg Rain - Sepete topla

Kümesteki tavukların yardımınıza ihtiyacı var! Bazı kirli gelincikler kümese saldırıyor ve yumurta çalmaya çalışıyor! Tavukların yumurtalarını korumalarına, gelincik bombalarından kaçmalarına ve kümesleri kurtarmalarına yardımcı olmak için tüm yumurtaları yakalayın!

Devamını Oku
image
image
(5)

Tarifi Bul - Yemek Tarifleri

Fotoğrafını gördüğün yemeğin oluştuğu 3 ana bileşeni bulmaya çalış! Dünya Mutfağında ustalaş ve Dünya Gurmesi ünvanını kazanmak için bütün soruları doğru bil!

Devamını Oku
image